חיפוש פעילויות הדרכה

מ
x
עד
x

מפגש מנכ"ל מארח באריאל

הקש להגדלה! (הגדל)
הקש להגדלה! (הגדל)

ביחד עם חברי איגוד המנכ"לים והמזכירים אותם מלווה מפעם השרון במשך כל השנה, התאספנו למפגש באריאל במסגרת סדרת מפגשי "מנכ"ל מארח" אותם מקיים האיגוד, וזכינו לאירוח מקצועי של ראש העירייה מר אלי שבירו ומנכ"ל אריאל מר אבי עזר. במפגש חוויתי במיוחד שכלל שיח מעמיק על חדשנות מוניציפלית בתחומי חינוך, אנרגיה וניהול מוניציפלי, זכו המשתתפים גם לסיור מקיף בעיר אריאל והתמודדו עם אתגרים אישיים בפארק המנהיגות ששיאו: מתקן "דוד וגוליית".   

במפגש נכחה הגברת מיכל כהן, מנכ"לית משרד החינוך ששוחחה עם המשתתפים על האתגרים בחדשנות הניהולית במשרד החינוך והמשילות המורכבת בעידן המודרני: הטמעת השקיפות  בבתי הספר והמעבר לניהול עצמי, פתיחות המשרד לדיאלוג רציף עם הרשויות המקומיות וליוזמות הבאות מן השטח ויצירת תמונה חינוכית המשקפת צרכים ויכולות של כל רשות בנפרד. 

בנוסף התקיים פאנל ולאחריו שיח פתוח עם חברי הכנסת אלי כהן (כולנו) דוד ביטן ודודי אמסלם (ליכוד) בנושאי תכנון ובניה והאתגרים העומדים בפני משרדי הממשלה חברי הכנסת ומנכ"לי הרשויות.

לאחר יום העיון הצטרפו חברי האיגוד לסיור מודרך בפארק המנהיגות המושקע באריאל המספר את סיפורי המנהיגות התנ"כיים ומשלב אותם עם אתגרי היום יום. במתקן "דוד וגולית" הוביל באומץ מנכ"ל אפרת יהודה שוויגר.

בטרם נפרדו חברי האיגוד, הייתה לי הזכות לברכם לקראת השנה החדשה בהמשך עשייה בטוחה ומבורכת למען תושבי מדינת ישראל כולה.