5 סיבות לעשות השקעות נדל"ן בדובאי

כמו רבים המתעניינים בשוק הנדל"ן, ודאי כבר שמעתם על השוק הרותח שיש בהשקעות הנדלן בדובאי, ושאלתם את עצמכם למה, ומה יש שם שכולם מדברים על ההשקעות שם. אז כמובן שמדובר בשלל סיבות, מוזמנים לקרוא על המרכזיות שבהן.

 

אלו הסיבות לעשות השקעות נדל"ן בדובאי

  • הכנסה משכר דירה – בעיר כמו דובאי, כשיש כל כך הרבה אטרקציות תיירותיות, והמדינה כולה בצמיחה שאינה צפויה להפסיק, תמיד תוכלו למצוא שוכרים לדירה שלכם. נכס בבעלותכם בדובאי, בה קיים נמל התעופה המלאכותי הגדול בעולם. בה נמצאים מרכזי עסקים רבים, יהיה מניב ויתן לכם הכנסה קבועה שאין סיבה שתפסיק בשל מחסור בשוכירם.
  • ערך הנכס יציב – השקעת נדלן בדובאי, אטרקטיבית מאוד משום שהסיכוי שערך הנכסים שם ירד, מאוד נמוך. אחת הסכנות בהשקעה בנדל"ן באופן כללי, היא שערך הדירה ירד, במקו לעלות ברבות השנים. זה יכול להתרחש ממספר סיבות, אפ זה תשתיות שאינן מותאמות למספר הרב של התושבים, אם זה עודף של דירות בשוק שגורם להיצע גבוה מביקוש, וכלל הסיבות שגורמות לאנשים שלא לרצות לגור במקום מסוים. הסיכון לכלל הדברים הללו, בדובאי, נמוך מאוד. בעיקר בשל הצמיחה המטורפת בה נמצאת המדינה כולה.
  • פארק שעשועים ובידור – מגוון האטרקציות והבידור בדובאי גדול מאוד. והעיר הפכה לאחד מהמרכזים התיירותיים המתפתחים בעולם, בשנים האחרונות. פסטיבלים, אירועים עולמיים, מרוצי סוסים ואירוע ספורט שונים, הפכו את דובאי למרכז תיירותי מתקדם ומערבי מאוד. המדינה שהייתה רגילה להתבסס רק על ייצוא נפט כמשאב היחידי שמחזיק את כל הכלכלה שלה, עברה להשקיע בתיירות ובתשתיות. כך, התיירות, והבניינים המפוארים בדובאי, הפכו לשם דבר בעולם כולו. השקעת נדלן בדובאי, נחשבת כשהשקעה חכמה ובטוחה.
  • מחירים זולים – לעומת מדינות מערביות אחרות, בהן קיימים מרכזיים עסקיים דומים, הנכסים להשקעה בדובאי עדיין מאוד זולים. מציאת דירת יוקרה בראש אחד המגדלים, או וילה מפוארת, עדיין אפשרית, ולא רק עבור מיליארדרים ספורים.
  • בירוקרטיה – קלות עשיית העסקים במדינה גבוהה, והיא נמצאת בראש הדירוגים בתחום זה בעולם. רישום של נכסים, מיסים שכמעט ואינם קיימים, היתרי בנייה מהירים, ובאופן כללי, טיפול מאוד מהיר בתיירים ובמשקיעים שבאים לדובאי, הופכים את העיר ליעד מאוד אטרקטיבי למשקיעים. איחוד האמירויות יאפשרו לכם לקבל אשרת שהייה למשך עשר שנים, אם אתם באים להשקיע שם.

 

לסיכום

איחוד האמירויות כולה, ובמיוחד דובאי, הפכו בשנים האחרונות לאחד היעדים המועדפים על הישראלים להשקעות בנדל"ן. המחירים הזולים יחסית, האפשרות הנכונה לרכוש, לרשום את הדירה, ולמכור לאחר מכן, הידיעה שמדובר בשוק יציב וששווי הנכסים לא יורד, הפכו את העיר למבוקשת ביותר. בסוף, כולנו מחפשים את ההכנסה הזאת, החודשית, שתאפשר חיים נוחים, ושוכרים בדובאי זה משהו שתמיד קיים, ואין סיכוי לחוסר של שוכרים. אז למה אתם מחכים? ההשקעה שלכם בדובאי מחכה רק לכם.

השקעות נדל

אולי יעניין אותך גם

מטבעות
טיפים פיננסים
איך עושים תכנון פיננסי?

כיום תכנון פיננסי הוא הכלי הטוב והיעיל ביותר כדי לדאוג לעתיד שלכם ולעתיד ילדיכם. רוב האנשים מבצעים תכנון פיננסי אחת לכמה זמן באופן עצמאי או בעזרת איש מקצוע.

קרא עוד »
שעון ומטבעות
טיפים פיננסים
כיצד בוחרים יועץ משכנתא?

היום נדירות עסקאות הנדל"ן בהן דירה נרכשת ללא נטילת משכנתא. מחירי הדיור מאמירים וכדי לעמוד בתשלומים הגבוהים אין מנוס מלקיחת משכנתא. הציבור כבר יודע ששווה

קרא עוד »
סוכנויות מקבלות לידים
כללי
כיצד בתי סוכן מקבלים לידים?

בתי סוכן הם תופעה שצומחת בתחום הביטוח והפיננסים לאחרונה, בין היתר על מנת לאפשר לסוכנים פרטיים את הכלים לשפר את תפקודם ויכולות השירות שלהם כפי

קרא עוד »
3 יתרונות לביטוח בית משותף
ביטוחים
3 יתרונות לביטוח בית משותף

רבים מבינים היום שאין זה מספיק להסתפק בביטוח דירה בסיסי, וכי במידה ואנו מתגוררים בבניין מגורים רב קומות – מוטב יהיה שנדאג ונבטח גם את

קרא עוד »
מחשב נייד
טיפים פיננסים
מה זה ניהול לידים?

בעולם העסקי אנחנו שומעים לא פעם את המושג לידים, אבל לא תמיד ברור לנו על מה מדובר. בתור בעלי עסקים, לידים הם אחד הדברים החשובים

קרא עוד »
הכירו את עידן עופר
עסקים
הכירו את עידן עופר

משפחת עופר היא אחת המשפחות הכי עשירות, והכי מפורסמות בישראל. העובדה הזו לא פוסחת על עידן עופר. יחד עם זאת, אף על פי שהשם של

קרא עוד »