5 יתרונות כלכליים להחלפת מצבר בשירות עד הבית

גם המצברים האיכותיים ביותר מתבלים ונשחקים עם הזמן. החלפת מצבר הינה פעולה שגרתית שעל כל בעל רכב לבצע אחת ל 3 שנים בממוצע.שירות החלפת מצבר, שמגיע אליכם עד הבית, הופך את כל התהליך מ"תיק" לתהליך פשוט ונגיש.

 

איגדנו עבורכם 5 יתרונות בולטים של השירות המשתלם הזה.

1. חיסכון בזמן ומאמץ – כאשר אתם מגיעים למוסך המטפל שלכם, אתם יכולים להגיע אך ורק בשעות פעילות המוסך שבדרך כלל נסגר כבר אחרי הצהריים, מה שאומר שאתם נתקעים בשיא הפקקים. כאשר אתם סוף סוף מגיעים למוסך עליכם להמתין בתור, של לעיתים עשרות לקוחות שהגיעו לפניכם.
בשירות מצבר עד הבית, אתם לא צריכים לבזבז את זמנכם היקר להגיע למוסך ולחכות לתורכם שיגיע, השירות מגיע ישירות עד אליכם במהירות ולהיכן שאתם נמצאים.

2. חיסכון בכסף – בראש ובראשונה זמן שווה כסף וכמו שנאמר בסעיף הקודם, שירות מצבר עד הבית חוסך לנו זמן רב. כאשר המצבר מתקלקל, פעמים רבות אנו לא יכולים להתניע את האוטו שלא לדבר על לנסוע בו ולכן נאלץ להזמין ולהוציא כסף רב על שירותי גרר, כדי להוביל את האוטו המושבת למוסך.

השירות שאנו מעניקים נייד, אנחנו מגיעים אליכם, אין לנו מקום קבע עליו אנו משלמים שכירות ומעסיקים עובדים רבים ולכן התשלום עבור החלפת המצבר לא יכלול בתוכו את עליות המקום ותשלום משכורות לעובדים הרבים, מה שמאפשר לנו להעניק ללקוחותינו מחירים נוחים וזולים יותר משמעותית.

3. מקצועיות  – כמו שכאשר כואבת לכם האוזן אתם הולכים לרופא אוזניים, כך כשמתקלקל לכם המצבר כדאי להזמין את שירות מצבר עד הבית. בניגוד למוסך שנותן שירותים רבים ומגוונים בתחום הרכב, אנו מתמקצעים בתחום המצברים.
החלפת מצברים זה מה שאנחנו עושים ויודעים לעשות הכי טוב. בעת שיגיע אליכם טכנאי מצברים, הוא יבצע בדיקה מקיפה של המצבר, יקבע אם המצב מצריך תיקון או החלפה ויתאים את המצבר הכי נכון לכם, לפי סוג רכבכם. שירות איכותי, מקצועי ומדוייק ייתן לכם כמה שנים של שקט שזה ללא ספק רווח נקי.

4. יכולת השוואת מחירים – כאשר אתם טורחים ומגיעים עד למוסך, אתם רוצים כבר לסיים עם הבעיה, לטפל בה וללכת לדרככם ולכן תשלמו את המחיר המבוקש, גם אם נראה לכם מופקע. בשירות עד הבית אתם יכולים לאסוף מספר הצעות מחיר טלפוניות ולהזמין את השירות המתאים והמשתלם עבורכם, טרם הזמנת השירות.

5. אתם קובעים את הלו"ז – לוח הזמנים היומיומי שלנו עמוס: עבודה, ילדים, קניות לבית ורשימת מטלות בלתי נגמרת. החלפת מצבר היא משימה שחייבים לעשות במהרה ללא דחייה ולכן פעמים רבות רק מוסיפה לנו ללחץ ולעומס. בשירות מצבר עד הבית אתם קובעים מתי מתאים ומסתדר לכם להחליף מצבר. השירות פעיל ועומד לנוחיותכם ורשותכם 24 שעות ביממה. אתם לא צריכים יותר להפסיד יום עבודה לשם כך.
החלפת סוללה

אולי יעניין אותך גם