4 יתרונות בשירות של בקנד ולייאווט

בכל תוכנה או אתר, אפשר לדבר על הצד שאותו משתמשי הקצה חווים ועל הצד של הפיתוח שנסתר מהעיניים שלהם. אם אתם מחזיקים באתר או נותנים שירות בצורה מסוימת דרך הרשת, לצד השני יש הרבה מאוד חשיבות עבורכם. כדי שתוכלו לתת את השירות שלכם כמו שצריך, הוא חייב להיות מתוחזק ברמה הגבוהה ביותר. כאן נספר לכם על השירות שעושה את זה.

 

בקנד ולייאווט

layout and backend service הוא הכינוי המקצועי לצד השרת בתפעול אתרים. הצד הזה נמצא מאחורי הקלעים, וללקוח אין קשר גלוי אליו. לשירות בקנד יש מספר יתרונות שאתם חייבים להכיר.

בקנד ולייאווט

עבודה במהירות גבוהה

הדבר הראשון שאותו התמיכה הזו מאפשרת לכם לקבל הוא לעבוד בצורה מהירה יותר. במקומות עבודה שבהם הכל נעשה דרך מחשבים ורשתות, למהירות העבודה יש השלכה מידית על הרווחים שלנו. כדי שלא תמצאו את עצמכם במצב שבו אתם מחכים למחשבים שלכם, תוכלו להעביר את האחריות על זרימת המידע לאנשי המקצוע בבקנד, והם כבר ידאגו שהכל יקרה הרבה יותר מהר.

עבודה במהירות גבוהה

ניצול נכון של משאבים

אחת הבעיות המרכזיות היום קשורה לתחום הקצאת המשאבים. מצד אחד חשוב לנו שהתוכנות יעבדו גם כאשר כמות המידע אותו הן צריכות לעבד גדולה, ויחד עם זאת שלא בכל פעם שבו אנחנו משתמשים בהן, הן יפעלו במלוא העוצמה. השירות הזה מאפשר לכם לעצב את התוכנות שלכם באופן דינמי, כך שהתוכנה תדע להקצות משאבים בצורה חכמה ביחס לכל פעולה שהיא מבצעת.

 

תפעול תקלות באופן מהיר יותר

ברגע שאנחנו צריכים לספק שירות ללקוחות, כל תקלה באתר או בשרת משפיעה על הרווחים שלנו באופן ישיר. במקום לחכות להגעה של טכנאי שיטפל לכם בתקלה, אנשי הבקנד שלכם יוכלו לדאוג לטפל בה כבר מהשרת עצמו. בדרך כלל באתרים שמופעלים מאחורי הקלעים בצורה נכונה יש הרבה פחות תקלות, וגם אז, הטיפול שלכם באותן תקלות יהיה הרבה יותר מהיר מבעבר.

 

אבטחת מידע ברמה גבוהה

כל מי שמחזיק היום באתר או פעיל ברשת באופן אינטנסיבי מבין עד כמה יש חשיבות לאבטחת מידע. במיוחד במדינת ישראל, המידע שאנחנו מחזיקים נמצא כל הזמן תחת איום. בעזרת שירות איכותי של בקנד תוכלו לזהות כבר בהתחלה תקלות באבטחת המידע וטפל בהן עוד לפני שאתם מוצאים את עצמכם במצב בעייתי באמת. מידי פעם גם תוכלו לבצע בדיקה של השרתים שלכם.

 

לסיכום

בתחזוקה של אתר או תוכנה אפשר לדבר על שני צדדים. הצד הראשון הוא זה שאותו המשתמש רואה, מה שנקרא בשפה המקצועית צד לקוח. הצד השני שעליו קראתם כאן הוא צד שרת, מה שנקרא בשפה המקצועית בקנד. שירותי בקנד יאפשרו לכם להנות מעבודה הרבה יותר מהירה, תוך כדי הקצאה נכונה של המשאבים איתם אתם עובדים. המידע שלכם גם יהיה מוגן מפני זליגות.

4 יתרונות בשירות של בקנד ולייאווט

אולי יעניין אותך גם

מה נחשב להתחדשות עירונית
כללי
מה נחשב להתחדשות עירונית?

אם אתם מתעניינים באופן כללי בהתחדשות בערים וההתפתחות שלהן, בוודאי שמעתם את המונח התחדשות עירונית. בין אם אתם גרים בעיר קטנה או גדולה, סביר להניח

קרא עוד »