4 דברים שלא ידעתם על מערכת מאנדיי

בשנים האחרונות יותר ויותר בעלי עסקים מבינים את החשיבות הרבה שיש לשימוש במערכות לניהול משימות. המערכות הללו יושבות על המחשבים של העסק ועוזרות לנו לנהל בצורה יעילה יותר את כל מה שהעסק שלנו צריך לעשות. אם אתם לא מכירים את המערכות הללו, אנחנו כאן כדי לספר לכם על מאנדיי, אחת ממערכות ניהול המשימות הנמכרות ביותר בעולם.

 

מערכת לניהול משימות

מערכת לניהול משימות היא מערכת שאמורה לגרום לניהול המשימות שלנו להיות משימה קלה יותר. במקום שתצטרכו לרדוף אחרי העובדים שלכם לבד, המערכת עושה את העבודה בשבילכם. מאנדיי היא דוגמה למערכת כזו, וכדי שתוכלו להנות מכל מה שיש לה לתת לכם כדאי לבצע הטמעת מאנדי מסודרת בחברה שלכם. עד אז, הנה כמה יתרונות של מערכת מאנדיי שחשוב להכיר.

מערכת יום שני

מערכת גמישה

מערכות לניהול משימות משמשות בעסקים קטנים, חברות גדולות, ארגוני מגזר שלישי ועוד. לכל ארגון יש את הצרכים שלו, והמערכת למעשה צריכה להתאים את עצמה לכל מקום. כאשר מדובר על מערכת אחת זה יכול להיות קצת קשה, אולם המהנדסים של מאנדיי בנו אותה בצורה כזו שאפשר לתפור אותה בדיוק לצרכים שלכם, מה שיגרום להרגיש כאילו פיתחו את המערכת רק עבורכם.

 

מעקב אחרי משימה

בתור מנהלים, הדבר הכי חשוב עבורכם הוא לדעת בכל רגע נתון איפה המשימות עומדות מבחינת הביצוע שלהן. במערכת מאנדיי אתם יכולים להגדיר את רמת הדחיפות לביצוע פעולה, והעובד עצמו יכול לעדכן באופן ישיר על הסטטוס שלו.

מערכת יום שני

מחירים

התשלום על מערכת לניהול משימות נעשה בצורה של מנויים, כאשר כל רישיון הוא מנוי. החברות שמייצרות את אותן מערכות מאפשרות לכם לקבל חבילות עסקיות שמוזילות את המחיר של המנוי. ככל שהחברה שלכם גדולה יותר כך המחיר של מנוי יהיה קטן יותר. מבין כל המערכות הקיימות בשוק, מאנדיי נחשבת לאחת המערכות שגובות מכם את המחיר הנמוך ביותר עבור השימוש בה.

 

לוח אישי לכל עובד

במאנדיי, כל עובד רואה את כל המשימות שלו, ולא חושף לשאר המשימות שיש בחברה. בניהול של משרד דבר כזה מאפשר לכם לבצע מידור בין העובדים שלכם, ולדאוג שכל אחד יהיה חשוף אך ורק למה שהוא צריך לעשות. גם מבחינת המנהלים תוכלו להגדיר בכל משימה מי המנהלים שיוכלו לעקוב אחרי הסטטוס שלה, לראות מה העובד הספיק לבצע ולשלוח לו הערות שונות על העבודה עצמה.

 

לסיכום

כדי לנהל בצורה יעילה יותר את המשרד שלכם, מערכת לניהול משימות הוא מוצר חובה. המערכת מאפשר לכם להקצות לכל עובד את המשימות שלו, לעקוב אחרי סטטוס הביצוע שלהן ולקבל התראה ברגע שהעובד סיים משימה. מערכת מאנדיי היא מערכת ישראלית לניהול משימות, והיא מאפשרת לכם לתת לכל עובד את המשימות שלו בלי חשיפה לשאר המשימות, בנוסף ליתרונות רבים שיש לה.

מערכת יום שני

אולי יעניין אותך גם

מה נחשב להתחדשות עירונית
כללי
מה נחשב להתחדשות עירונית?

אם אתם מתעניינים באופן כללי בהתחדשות בערים וההתפתחות שלהן, בוודאי שמעתם את המונח התחדשות עירונית. בין אם אתם גרים בעיר קטנה או גדולה, סביר להניח

קרא עוד »