3 פעילויות מהנות לערב חברה

גיבוש הוא חלק מאוד חשוב בכל חברה, ארגון וקבוצה והוא מנהג שרצוי לשמר ככל שניתן. כאשר עובדים נהנים להגיע ביום יום לעבודה ולמשרד וגם נהנים מהחברה והסביבה בה הם עובדים, כך הסיכויים שהם יהיו יותר פרודוקטיביים ומצליחים יותר הוא גבוה.

עובדים אשר מגיעים שחוקים למשרד, הזמן לא עובר להם והם לא מתמצאים חברתית, רק יחכו שהיום עבודה יסתיים. ככל שתשקיעו בפעילות מהנות לחברה שלכם, כך הסיכויים שהעובדים שלכם ייהנו יותר להגיע לעבודה. הנה פעילויות שישאירו את העובדים שלכם מרוצים.

 

סדנאות לאימון עסקי

כיום, בין אם ידעתם ובין אם לא, הרבה מהאנשים בחברה שלכם חושבים לא מעט על עולם העסקים ואיך הם יכולים להפוך את עצמם ליותר טובים בתחום הפיננסים והעסקי. הרצאה מרתקת ומהנה על אימון עסקי יכולה להיות חוויה ייחודית וחיובית עבור העובדים שלכם. בסדנה ניתן ללמוד תפיסת עולם שאולי שונה משלכם, אך לגמרי יכולה לעניין ולסקרן אנשים שרק ירצו להקשיב לה.

מעבר לכך, בסדנה ניתן לשלב מהלכים פרקטים על איך מגשימים את החלומות העסקיים שלכם. הרצאות על אימון עסקי יכולים להיות בנושאים כמו ניהול עסקים, מכירות, התפתחות עסקית והתפתחות אישית שיכולים לגמרי לשנות תפיסות קודמות.

 

סדנאות בישול ואלכוהול

אחד הפעילויות הכי מגבשות בין אנשים הם כמובן לשתות ולאכול. סדנת בישול יכולה להכניס את כולם לאווירה, לאתגר של בישול משותף, המוזיקה ברקע לגמרי עושה את העבודה ואז כולם הופכים להיות מעין שפים (או לפחות מנסים להיות) ליום אחד. יש מגוון רחב של סדנאות בישול לפי סגנונות אוכל שונים, לכן מגוון האופציות הוא גדול ורחב.

אם חשבתם שמטרה של סדנת אלכוהול היא לגבש את העובדים בעקבות שכרות, אז לא לזה התכוון המשורר. סדנאות אלכוהול יכולה להיות מגוונות ונעימה מאוד למשתתפים שלה שנהנים להכין ביחד קוקטיילים ומשקאות משגעים ולשקשק אותם ממש כמו בסרטים.

 

חדרי בריחה

בין אם העובדים שלכם אוהבים לחפש את הדרך מילוט בצורה מתוחכמת או אף פעם לא היו בחדר בדיחה, זה בהחלט יכול להיות אתגר מגבש לכל הצוות והחברה. שיתוף הפעולה בין האנשים העובדים בחברה, גורם לחיבור כזה שלא תמיד היה יכול להיווצר במשרד. המטרה המשותפת של כולם היא כמובן להימלט ולברוח מהחדר. פעילות זאת עוזרת לעובדים להתגבש ביחד ולשנס מותניים בשביל המטרה המשותפת. הפעילות גם יכולה לשלב כיבוד ושתייה ולהנות מכל העולמות.

 

לסיכום

גיבוש לערב חברה הוא חשוב מאוד בשביל לגרום לעובדים שלכם להנות יותר ולעבוד יותר כאשר הם בעבודה. ערב חברה נועד להוציא את העובדים מהשגרת היום יום שלהם, להעניק לכם חווית משותפות וגם להצליח לגרום להם להתחבר בדרך שאולי לא הייתה מתרחשת מחוץ למשרד במקום שהוא פחות פורמלי. בערב צוות אפשר להתחבר יותר ברמה האישית ולהנות משיתוף פעולה גם עם אנשים שהם פחות קרובים בחיי היום היום בעבודה.

אימון עסקי

אולי יעניין אותך גם

מטבעות
טיפים פיננסים
איך עושים תכנון פיננסי?

כיום תכנון פיננסי הוא הכלי הטוב והיעיל ביותר כדי לדאוג לעתיד שלכם ולעתיד ילדיכם. רוב האנשים מבצעים תכנון פיננסי אחת לכמה זמן באופן עצמאי או בעזרת איש מקצוע.

קרא עוד »
שעון ומטבעות
טיפים פיננסים
כיצד בוחרים יועץ משכנתא?

היום נדירות עסקאות הנדל"ן בהן דירה נרכשת ללא נטילת משכנתא. מחירי הדיור מאמירים וכדי לעמוד בתשלומים הגבוהים אין מנוס מלקיחת משכנתא. הציבור כבר יודע ששווה

קרא עוד »
סוכנויות מקבלות לידים
כללי
כיצד בתי סוכן מקבלים לידים?

בתי סוכן הם תופעה שצומחת בתחום הביטוח והפיננסים לאחרונה, בין היתר על מנת לאפשר לסוכנים פרטיים את הכלים לשפר את תפקודם ויכולות השירות שלהם כפי

קרא עוד »
3 יתרונות לביטוח בית משותף
ביטוחים
3 יתרונות לביטוח בית משותף

רבים מבינים היום שאין זה מספיק להסתפק בביטוח דירה בסיסי, וכי במידה ואנו מתגוררים בבניין מגורים רב קומות – מוטב יהיה שנדאג ונבטח גם את

קרא עוד »
מחשב נייד
טיפים פיננסים
מה זה ניהול לידים?

בעולם העסקי אנחנו שומעים לא פעם את המושג לידים, אבל לא תמיד ברור לנו על מה מדובר. בתור בעלי עסקים, לידים הם אחד הדברים החשובים

קרא עוד »
הכירו את עידן עופר
עסקים
הכירו את עידן עופר

משפחת עופר היא אחת המשפחות הכי עשירות, והכי מפורסמות בישראל. העובדה הזו לא פוסחת על עידן עופר. יחד עם זאת, אף על פי שהשם של

קרא עוד »