יש לך מוח אנליטי ואתה מחפש עבודה? קבל 3 טיפים חשובים

הרבה אנשים מאמינים כי המוח האנושי מתחלק לשמאלי וימני, וכי לכל אחד מאיתנו יש צד דומיננטי יותר. האמונה הרווחת היא שלאנשים בעלי מוח ימני דומיננטי הם אומנותיים, ויזואליים, הומניים ופחות מאורגנים. לאנשים מוח שמאלי דומיננטי, לעומת זו, קל יותר בתחומים האנליטיים, הם ורבלים יותר ומסודרים.

אנחנו בטוחים כי המציאות הנוירולוגית היא מורכבת הרבה יותר. יחד עם זאת, יש משהו בתיאוריה זו שמהדהד להרבה אנשים. יש מי שמצייר מדהים אבל לא יכול לפתור בעיה פשוטה במתמטיקה, לעומת זאת יש מי שכבר בגיל צעיר מאוד הפליא לחשב, וקיבל מאיות בכל המקצועות הטכניים.

שייכים יותר לסוג השני של האנשים? מזל טוב! בימים אלו, שהטכנולוגיה שולטת בהכל – אנשים בעלי מוח אנליטי יכולים לנצל את הכישרון המולד שלהם בהמון תחומים – ולהרוויח הרבה כסף. אז, יש לכם מוח אנליטי ואתם מחפשים עבודה? קבלו חמישה טיפים שיעזרו לכם.

 

כסף מגלגל את העולם

הרוב המוחלט של ההון העולמי לא קיים. הוא מספר דמיוני, שמוצג על מסכים או בתרשימים. בשל המרכיב המתמטי של עיסוק בכסף – עולם הפיננסים מתאים מאוד לאנשים בעלי מוח אנליטי.

אנו ממליצים לפנות לחברות עם התמחות של גיוס והשמת עובדים בתחום הפיננסי. בעולם הפיננסים – בנקים, חברות ביטוח, חברות השקעות וחברות האשראי –  יש מגוון תפקידים התחלתיים שלא מצריכים ניסיון. חלקם מצריכים תואר, קורס או תעודה, אבל ברגע שהתחלתם תפקיד כלשהו השמיים הם הגבול. וזה מוביל אותנו לנקודה הבאה…

כסף מגלגל את העולם 

לחזור ללימודים – ממש לא מה שחשבתם

אתם לא חייבים להיות בני 20 וקצת כדי להתחיל ללמוד מקצוע חדש ומעניין. גם אם אתם אנשים משפחה ועובדים במשרה מלאה, יש המון פתרונות שיקלו עליכם לשלב את הלימודים בלו"ז העמוס שלכם. קורסים כמו דאטה אנליסט, חשבונאות, ניהול מוצר  ואפילו תכנות – יכולים להיות מתאימים לכם כמו כפפה. יש בתי ספר שממש מתמחים בהסבת עובדים, ואף יעזרו לכם למצוא עבודה בסיום הקורס.

 

קורסים באינטרנט – פתרון מצוין למי שלא יודע מה הוא רוצה

אתם בטוחים בעצמכם, יודעים מה אתם שווים – אבל לא יודעים מה לעשות עם זה בדיוק? אף אחד לא נולד מתכנת או יועץ פיננסים, ומעט מאוד אנשים יודעים בדיוק מה הם יעשו בחיים מגיל חד ספרתי.

אם אתם לא בטוחים בדיוק איזה קורס ערב לקחת, או אפילו במה לעשות תואר, אתם יכולים בקלות לקחת מספר קורסים באינטרנט בתחומים שונים ולראות היכן החוזקות שלכם מסתתרות. יש אפילו קורסים מזורזים ביוטיוב, ופלטפורמות המציעות אותן בחצי-חינם. התייחסו לזה כהרפתקה שבסופה אתם הולכים להכיר את עצמכם ואת עולמכם הפנימי קצת יותר טוב.

קורסים באינטרנט - פתרון מצוין למי שלא יודע מה הוא רוצה 

לסיכום – השתמשו במה שהטבע נתן לכם

מוח אנליטי יכול לעזור לכם לא רק מבחינה מקצועית, אלא גם במסע שלכם לחיפוש כיוון חדש בחיים. עבדו מסודר, עם טבלאות אקסל, ותראו איך הנטיות המולדות שלכם עוזרות לכם גם בחיפוש  – ולא רק בעבודה עצמה. בדקו את האופציות שלכם, השוו אותם, מספרו את השלבים שעליכם לעבור את שתגיעו ליעד הנכסף. הפעולות הקטנות האלו יזכירו לכם שאתם בדיוק מה שהמגייסים בשחברת ההיי-טק או הבנק שאתם חולמים לעבוד איתם מחפשים.

יש לך מוח אנליטי ואתה מחפש עבודה קבל 3 טיפים חשובים

אולי יעניין אותך גם

קבוצות שוק ההון
פיננסים
הכירו את קבוצת הראל שוקי הון

הראל שוקי הון היא אחת מקבוצות הפיננסים המובילות בישראל, עם נכסים מנוהלים בהיקף של למעלה מ-300 מיליארד שקל. הקבוצה מציעה מגוון רחב של שירותים פיננסיים

קרא עוד »
הסכם רכישה
פיננסים
מהו הסכם רכישה?

רכישת נדל"ן או כל פריט בעל ערך גבוה כרוכה בהתחייבות כספית משמעותית. כדי להבטיח בהירות והגנה לשני הצדדים המעורבים, נעשה שימוש בהסכם רכישה המכונה גם

קרא עוד »
ביטקוין
פיננסים
איך קונים ביטקוין?

בשנים האחרונות, ביטקוין צבר פופולריות עצומה כמטבע דיגיטלי מבוזר. בתור מתחילים, הבנת היסודות של ביטקוין והידיעה כיצד לקנות אותו, יכולה להיות משימה לא פשוטה. מאמר

קרא עוד »