קורס מכירות לאנשי מכירות ולבעלי עסקים

אנשים חושבים כי מוכרים מעולים נולדים ככה. חושבים, אולי, שמדובר באנשים חדים בעלי יכולות ורבליות, שפשוט נולדו עם אופי המאפשר להם להתחבר וליצור קשר אנשים. כי מהן מכירות אם לא יצירת קשר מוצלח אנשים אחרים ובניית אמון?

אנחנו לא נשקר לכם – אכן יש אנשים שנולדו עם משהו במרקם הרגשי והטמפרמנט שלהם שעוזר להם כשהם באים ליצור קשר עם אנשים – ולמכור להם מוצרים או שירותים. יחד עם זאת, זה ממש אפשרי והגיוני ללמוד איך "להפוך לאחד כזה" בעזרת מספר טכניקות. וכמו כל מקצוע – גם במכירות תאלצו לצבור ניסיון עד שתהפכו מקצוענים אמיתיים.

 

קורס מכירות – למי מתאים?

קורס המכירות של ניר דובדבני מתאים לכל בעלי העסקים ואנשי המכירות שמרגישים שיש להם הכל – אמביציה, מוצר מנצח ושיטות עסקיות מהוקצעות – אבל הם פשוט לא מצליחים לרומם את העסק שלהם. והם יודעים בדיוק למה – הם לא טובים במכירות.

אולי הם קצת מופנמים וביישנים. אולי חסר להם ביטחון. אבל, ב-99% מהמקרים מדובר באנשים שפשוט לא למדו איך למכור! אם כן, הקורס מיועד לכל אותם עצמאיים ובעלי עסקים שרוצים לקחת את ההכנסה שלהם לרמה הבאה. כמו כן, הקורס מיועד לכל מי שעוסק במכירות – גם כשכירים.

סטודנטים לתואר שני במנהל עסקים

אילו פרמטרים לבדוק כשבוחרים קורס מכירות?

מעוניינים לקחת קורס מכירות? יופי! אז איך לבחור מבין שפע הקורסים שיש ברשת? אנחנו ממליצים לכם לבדוק מספר קריטריונים, שכל קורס מכירות טוב צריך להכיל. קודם כל, אנחנו חושבים כי המרצים שמעבירים את הקורס חייבים להיות בעלי ניסיון מוכח במכירות – להיות "כרישי מכירות", בקצרה. מכירות היא מקצוע שניתן לכתוב עליו הרים של מאמרים, אבל עד שלא שלא הייתה התנסות אמיתית אי אפשר באמת לצבור ידע, שיעבור גם לאחרים.

כמו כן, אנחנו מפצירים בכם לבדוק את תכנית הלימוד לעומק. מה מציע הקורס? מה מרכיב את השיעורים? האם הם מגוונים? האם הם "מדברים אליכם"? האם כוללים תרגילים פרקטיים – בקיצור, הבנתם. אתם רוצים ללכת לקורס שאתם מתחברים אליו, עם תוכן טוב. הפרמטר האחרון הוא לבדוק את הפרטים היבשים. האם מדבור בקורס פרונטלי או דיגיטלי, באיזה יום הוא מתקיים ומתי, האם השעות שלו נוחות וכולי. בכל זאת, יש לכם עסק לנהל.

 

קורס המכירות של ניר דובדבני – איכות מובטחת

אם אתם רוצים להיות בטוחים שעשיתם את הבחירה הנכונה – ברוכים הבאים לקבוצת ניר דובדבני, המציעה את קורס המכירות הבוטיקי והמושקע ביותר בשוק. ניר דובדבני הוא איש עסקים מצליח, שפיתח שיטות בדוקות ומועילות להצלחה במכירות. קבוצת ניר דובדבני הוקמה בשנת 2010 – והיא בעלת ניסיון ולקוחות מרוצים רבים, שיישמו את השיטות ולמדו כיצד "למכור קרח לאסקימוסים" כמו שאומרים.

קבוצת ניר דובדבני מציעה קורסים שונים, העונים על מגוון מטרות עסקיות. לדוגמא, הקורס "למכור הרבה יותר- מודל אלפא" מציג את שיטת המכירות הפשוטה והגאונית – "מודל כוכב" –  שפיתח דובדבני במהלך הקריירה שלו.

קורס מכירות

אולי יעניין אותך גם