האם צילום הביוב במשרד זו השקעה משתלמת?

משרדים – בין אם הם קטנים ובין אם הם גדולים, זקוקים לתחזוקה שוטפת בכדי שיוכלו להתנהל כראוי.

החל באספקה שוטפת של ציוד, דרך ניקיון המשרדים וכלה בטיפול בצנרות השונות.

לכן, חשוב להתעדכן מפעם לפעם בחידושים השונים, ובדרכים בהן תוכלו לשדרג את המשרד שלכם.

לפניכם, כל מה שאתם צריכים לדעת על צילום הביוב במשרד:

 

מה זה בכלל צילום ביוב?

צילום ביוב הוא סוג של טכנולוגיה חדשה יחסית, המאפשרת להיכנס אל הצנרת מבלי להתלכלך. מה שעושים, בגדול, זה להחדיר מצלמה לצנרת. באמצעות המצלמה אפשר לבחון מה קורה בתוך הצנרת ולהבין בצורה טובה יותר בעיות שקשה להבין מבחוץ.

 

באילו מקרים משתמשים בצילום ביוב?

כפי שאולי הסקתם בעצמכם מהפסקה הקודמת – פונים לאפשרות של צילום ביוב כשיש סתימות, ובעיקר כשהן עקשניות. לאור העובדה שזו טכנולוגיה המאפשרת כניסה אל הצנרת וטיפול מדויק, משתמשים בה בדרך כלל כשהאפשרויות הפשוטות יותר לא עובדות. כך ניתן לטפל בבעיה באופן ממוקד, בלי לבזבז יותר מדי זמן, כסף ואנרגיות מיותרות.

 

למה שמשרד יצטרך את זה?

בכל משרד יש מספר ברזים – בשירותים, במטבח ולעתים גם במרפסות. לכל הברזים הללו יש תפקיד אחד – לספק מים נקיים. על כן, ישנה צנרת אחת שתפקידה להוביל את המים הנקיים אל הברז, וצנרת שנייה שתפקידה להוביל את המים המלוכלכים החוצה – צנרת הביוב.

חשיבות התחזוקה של מערכת הביוב היא גדולה מאד, בייחוד לאוד העובדה שמערכת זו כוללת בתוכה בעיקר פסולת. פסולת זו עלולה ליצור במקרים רבים סתימות, בייחוד במשרד בו יש אנשים רבים או צנרת ישנה. אך בצנרת הביוב אין רק פסולת, אלא גם חיידקים, שכן זו מערכת שכוללת חתיכות אוכל מרקיבות, צואה ומיני פסולת.

במידה והחיידקים הללו לא נשארים אך ורק בתוך מערכת הביוב, אלא יוצאים החוצה כתוצאה מסתימה, הם עלולים לגרום ללא מעט מחלות נפוצות:

  1. שלשול, שמתאפיין בדרך כלל בהימצאות של נוזלים רבים בצואה, כמו גם בצורך תכוף ללכת לשירותים.
  2. סלמונלה – חיידק הקיים במזון מזוהם, במערכת העיכול של בעלי חיים ובאופן מפתיע גם במערכת העיכול של בני אדם. לרוב החיידק מוביל למחלה קלה המלווה בגורמים לא נעימים כמו שלשולים והקאות, אל יכול להוביל לסיבוכים חמורים יותר.

 

האם צילום הביוב משתלם?

בהחלט. קודם כל, סתימה במשרדים נוטה לחזור במקרים רבים, על כן עדיף מלכתחילה להעניק לצנרת טיפול יסודי. כמו כן, זה חוסך לא מעט עוגמת נפש. סתימות בקווי הביוב הן דבר נפוץ, אך לא נעים – לא נעים להתמודד עם מים שלא יורדים, אך עוד פחות נעים להתמודד עם מים מזוהמים ומסריחים שעולים מאחד מפתחי הניקוז. על כן, במידה ואתם זקוקים לשירותי צילום ביוב, אל תתמהמהו ופנו לSUPER שירותי ביוב עוד היום.

 

כלי עבודה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram