סוגי משכנתאות – מה הכי מתאים לכם

הגעתם למסקנה שאתם לא מוכנים להמשיך ולשלם שכר דירה כל החיים? אתם רוצים לקנות נכס שבסופו של דבר תוכלו להעביר לילדים? אם כך, סביר להניח שגם אתם, כמו רוב הישראלים, תצטרכו לקחת משכנתא. השאלה היא איך עושים זאת, איזה מסלול יתאים לכם יותר וכמה ריבית תשלמו. מבולבלים? לפניכם כל התשובות.

בית מחולק

איך לבחור את מסלול המשכנתא המתאים לכם?

לפני עשרות שנים, כשמישהו רצה לקחת משכנתא, הוא היה הולך לבנק, מציג את הבקשה שלו ולוקח הלוואה. כלומר, לא היו כל כך הרבה מסלולים, לא הייתה אפשרות לעבור בין משכנתא אחת לשנייה וכל המושג של "תכנון משכנתא" כלל לא היה קיים. היום, לעומת זאת, הדברים שונים שכן היום יש מגוון אדיר של מסלולים שביניהם תוכלו לבחור. מה שכן, ולמרות שתוכלו לקרוא מאמרים רבים בנושא הזה אונליין, בסופו של דבר אין תחליף לשירותיהם של יועצי משכנתאות. לכן, אם אתם רוצים להבטיח שבחרתם מסלול משכנתא שתוכלו לעמוד בו יחסית בקלות ואם חשוב לכם לדעת שלא תשלמו ריבית מאוד מוגזמת, רצוי שתפנו עוד היום ליועצים הכי טובים שיש.

 

כך בוחרים יועצי משכנתאות

כתוצאה מכך שמשכנתא זה משהו שמעניין במוקדם או במאוחר כל אחד מאתנו, אנחנו רואים שיש גם לא מעט יועצים שנותנים שירות בתחום הזה. לכן אפשר להבין אתכם אם אתם מתלבטים לגבי העניין ואם אתם מחפשים את היועצים הכי טובים שיש. ההמלצה שלנו היא לבדוק היטב אל מי אתם פונים, כי ממש כפי שלא הייתם בוחרים ככה סתם מועדון לבת מצווה בראשון לציון, כך גם לגבי היועצים כדאי יהיה לבדוק כל מה שאפשר. בפועל יועצים טובים בתחום המשכנתאות הם אנשים:

  • שיש להם ניסיון
  • שיש לגביהם חוות דעת חיוביות ביותר
  • שעוסקים בתחום מזה שנים ושיצרו לעצמם מוניטין רציני

לכן שווה לברר כל מה שניתן אודות היועצים שלכם, כי בסופו של דבר הם ישפיעו בצורה משמעותית ביותר על מסלול המשכנתא שבו תבחרו.

 

כמה תשלמו על ייעוץ משכנתאות

אין ספק שהרעיון בפניה אל יועץ משכנתאות הוא כמובן לחסוך כמה שיותר כסף בריבית שאתם משלמים על ההלוואה הגדולה הזאת. מדובר על ייעוץ מקצועי ביותר ולכן טבעי שגם תשלמו עליו כסף. עם זאת, כמובן שאין סיבה להסכים לשלם כל סכום שדורשים מכם, שכן בסופו של דבר מטרת השירות היא לחסוך לכם כסף ולא להכניס אתכם להוצאות נוספות. לכן כדאי שתדעו שיועצי המשכנתאות בישראל רגילים לכך שהלקוחות שואלים אותם מראש על העלות, משווים מחירים ובהתאם לכך בוחרים ממי לקבל את השירות הזה. אתם תראו שבסופו של דבר, אחרי שתבחרו את המסלול הנכון עבורכם ביותר תצאו מרוצים ולא תצטערו על כך שנעזרתם ביועץ משכנתאות מקצועי ומוכר.

עוד פרטים תמצאו כאן: https://thebluerooster.co.il

אולי יעניין אותך גם

מחשבון
משכנתאות
הכל על משכנתא הפוכה

משכנתא הפוכה היא משכנתא המיועדת לבני שישים ומעלה. יש לה יתרונות רבים אך אם נשווה אותה למודל ירושה עצמית, נגלה כי לכל שיטת מימון, יתרונות

קרא עוד »