משרדים למכירה בתל אביב – הפרויקטים החמים של 2020

אין ספק כי בשנים האחרונות, חלה עלייה בביקוש של משרדים למכירה, בין אם בתל אביב או בערים מרכזיות אחרות, כמו למשל רמת גן. הפרויקטים החמים של 2020 – משרדים למכירה בת"א, כל מה שצריך לדעת בנושא. היכן הפרויקטים הכי חמים?

בשנים האחרונות אנו עדים לצמיחה עקבית בכלכלה של ישראל, מה שמוביל לפתיחתם של עסקים רבים וחדשים. כשאנחנו כותבים "חדשים", הכוונה גם לכל אותם מקצועות דיגיטל שהלכו והתפתחו בשנים האחרונות, אם לדייק זאת במילים, בעשור וחצי האחרונים. כבר יותר מ-15 שנים שחברות דיגיטל קמות ברחבי הארץ, במיוחד באזור הערים המרכזיות של ישראל. נרחיב על מה שקורה בשוק כיום:

 

רכישת משרד בתל אביב ב-2020

כמובן שמלבד חברות הדיגיטל בישראל, משרדים למכירה נרכשים על ידי חברות בתחומים שונים ומגוונים, כולל על ידי עצמאיים אשר מעוניינים להתרחב ולהתמקם במרחב העבודה האידיאלי עבורם. ניתן לרכוש משרדים בגדלים שונים, במיוחד אם מדברים על עיר כמו תל אביב. חשוב להבין, באזור ת"א, במיוחד במרכז ת"א, ישנם חוקים מעט שונים באשר לגדלים של משרדים למכירה.

חשוב להבין כי תל אביב הינה עיר מאוד גדולה וצפופה, שכוללת בתוכה המוני משרדים. כפועל יוצא מהמצוקה במרחבי עבודה שיש בעיר כה צפופה כמו תל אביב, אנשים רבים רוכשים משרדים יחסית קטנים, לפעמים אפילו משרדים בגדלים של 15 מ"ר. לפעמים, אפילו פחות מ-15 מ"ר. עבור בעלי חברות הממוקמות בדרום הארץ או בצפון הארץ, אולי אפילו בפרברי המרכז, נתונים אלו עשויים להישמע הזייתיים, אך אין ספק שישנן חברות אשר עושות חיל בעודן ישובות במשרדים קטנים.

 

משרדים גדולים למכירה בתל אביב והמרכז

כמובן שכשמדברים על משרדים למכירה בת"א, אי אפשר לדבר רק על משרדים קטנים. כך יוצא שאם תרצו לרכוש משרד גדול בת"א, ישנם פרויקטים אשר מתוכננים לשנה וחצי הקרובות. פרויקטים אלו מתוכננים להיות בסדר גודל של מאות אלפי מ"ר המוקצים עבור משרדים למכירה בתל אביב והאזור.

בין אם אתם מתכננים לרכוש משרד לשימוש עצמי או לשימוש נרחב יותר, בכל מקרה יהיה מומלץ לקבל את הייעוץ המקדים הרלוונטי. חשוב לזכור כי במקרים רבים, חברות אשר מתחילות כיחסית קטנות, צומחות עם השנים והזמן שחולף.

 

לקחת בחשבון את השימוש העתידי במשרד

בבואכם לרכוש משרד למכירה בתל אביב, יהיה חשוב לקחת בחשבון את ההתרחבות העתידית שלכם, בע"ה. זקוקים לייעוץ נוסף ולא מוכנים להתפשר על איכותו? צודקים, בהחלט מומלץ לקבל ייעוץ איכותי לפני רכישת משרד בת"א.

לרוב, יהיה מדובר בהוצאה משמעותית שתלווה אתכם במשך שנים ארוכות. השתדלו לא להתפשר על הייעוץ שתקבלו, וצאו לדרך רק כשאתם מוכנים לבצע את הרכישה. אל תיתנו לצעדים כלכליים לא מחושבים לשבש את דרככם המקצועית. בהצלחה!

חדר ישיבות

אולי יעניין אותך גם

מטבעות
טיפים פיננסים
איך עושים תכנון פיננסי?

כיום תכנון פיננסי הוא הכלי הטוב והיעיל ביותר כדי לדאוג לעתיד שלכם ולעתיד ילדיכם. רוב האנשים מבצעים תכנון פיננסי אחת לכמה זמן באופן עצמאי או בעזרת איש מקצוע.

קרא עוד »
שעון ומטבעות
טיפים פיננסים
כיצד בוחרים יועץ משכנתא?

היום נדירות עסקאות הנדל"ן בהן דירה נרכשת ללא נטילת משכנתא. מחירי הדיור מאמירים וכדי לעמוד בתשלומים הגבוהים אין מנוס מלקיחת משכנתא. הציבור כבר יודע ששווה

קרא עוד »
סוכנויות מקבלות לידים
כללי
כיצד בתי סוכן מקבלים לידים?

בתי סוכן הם תופעה שצומחת בתחום הביטוח והפיננסים לאחרונה, בין היתר על מנת לאפשר לסוכנים פרטיים את הכלים לשפר את תפקודם ויכולות השירות שלהם כפי

קרא עוד »
3 יתרונות לביטוח בית משותף
ביטוחים
3 יתרונות לביטוח בית משותף

רבים מבינים היום שאין זה מספיק להסתפק בביטוח דירה בסיסי, וכי במידה ואנו מתגוררים בבניין מגורים רב קומות – מוטב יהיה שנדאג ונבטח גם את

קרא עוד »
מחשב נייד
טיפים פיננסים
מה זה ניהול לידים?

בעולם העסקי אנחנו שומעים לא פעם את המושג לידים, אבל לא תמיד ברור לנו על מה מדובר. בתור בעלי עסקים, לידים הם אחד הדברים החשובים

קרא עוד »
הכירו את עידן עופר
עסקים
הכירו את עידן עופר

משפחת עופר היא אחת המשפחות הכי עשירות, והכי מפורסמות בישראל. העובדה הזו לא פוסחת על עידן עופר. יחד עם זאת, אף על פי שהשם של

קרא עוד »