מה עדיף: נכס דיגיטלי או נכס אמיתי

בעולם שבו השאיפה של הרבה מהאנשים היא להחזיק בנכסים כמו דירות, מגרשים משרדים ועוד, כדאי לדעת שאפשר להחזיק גם בנכסים דיגיטליים שמניבים לא פחות רווחים וכסף מאשר הנכסים האמיתיים. אז כשהאפשרויות כמעט בלתי מוגבלות נשאלת השאלה מה עדיף: נכס דיגיטלי או נכס אמיתי? אל דאגה, אנחנו פה בשביל להדריך אתכם בדיוק ולעמוד על ההבדלים בין זה לבין זה. בואו נתחיל!

 

בכלל לא ידענו שיש כזה דבר נכס דיגיטלי

אל דאגה, אתם לא לבד! להרוויח כסף מהאינטרנט הוא תחום שלא מוכר לרבים, ולקח זמן רב לפצח את נושא הרווחים מנכסים דיגיטליים. רק בשנים האחרונות התחום הולך וגדל ומאפשר לאנשים רבים יותר להרוויח כסף מנכסים דיגיטליים. אז מה עדיף: נגד דיגיטלי או נכס אמיתי? בואו נבדוק.

 

מה עדיף: נכס דיגיטלי או נכס אמיתי

אז בכל מה שקשור בנכסים אמיתיים אנחנו מדברים על דירות, מגרשים, משרדים, חנויות ועוד. הרווחים מתוך נכסים אמיתיים הם ברורים, אתם מחזיקים בדירה, לצורך הדוגמה, משכירים אותה לשוכרים שלכם ומרוויחים מתוך דמי השכירות שהם משלמים לכם מדי חודש. אולם בנכסים אמיתיים צריך לקחת בחשבון שיש גם המון הוצאות – קניית הנכס, טיפול בבעיות ונזקים שוטפים שמתרחשים בנכס, זמינות עבור השוכרים ואף פעמים רבות נדרש להגיע פיזית עד לנכס בשביל לחתום על חוזה, לפתור תקלות ועוד.

אולם כששואלים מה עדיף: נכס דיגיטלי או נכס אמיתי, כדאי לבחון את מה שנכס דיגיטלי דורש מאיתנו לעשות וכמה מאמצים ומשאבים אנחנו נדרשים להשקיע בו. אז גם כשהוא עומד בפני עצמו ובטח בהשוואה לנכס אמיתי, מדובר על הרבה פחות משאבים ומאמצים.

 

נכס דיגיטלי – מה זה ואיך מרוויחים ממנו כסף?

נכס דיגיטלי הוא למעשה נכס שבא לידי ביטוי באתר אינטרנט. אתר אינטרנט הופך להיות נכס דיגיטלי ברגע שנוצרת בו תנועת גולשים גדולה, דבר שיכול להתרחש כמובן גם בעזרת קידום אורגני או קידום ממומן בגוגל.

פתיחת אתר האינטרנט מושקע ואינפורמטיבי בתחום שמעניין אתכם, תחזוק ותפעול שלו, פתיחת ערוצים תומכים באתר האינטרנט כמו קבוצת פייסבוק, ערוץ יוטיוב ועוד – הם תהליכים שמסתכמים בסכומים של מאות עד אלפי שקלים בלבד. אלו סכומים זולים לכל הדעות, ובעיקר בהשוואה לנכסים אמיתיים שיכולים להגיע גם לסכומים של מאות אלפי וגם מיליוני שקלים.

 

יתרון נוסף להשקעה בנכס דיגיטלי

ולא רק אלו. יתרון נוסף ובולט להשקעה בנכס דיגיטלי בא לידי ביטוי בכך שמדובר באתר אינטרנט שפעיל ומתרחשת בו תנועה גם ללא הנוכחות שלנו. להבדיל מדירה, למשל, שבה בעל הדירה צריך להיות זמין עבור הדיירים שלו, תנועת גולשים באתר אינטרנט מתאפשרת 24 שעות ביממה וללא צורך בנוכחות של בעל האתר.

אז מה עדיף: נכס דיגיטלי או נכס אמיתי? את זה תחליטו אתם, אחרי שפרשנו בפניכם את הנתונים החשובים. שתהיה לכם השקעה נבונה ומניבה!

מדד הנכס

אולי יעניין אותך גם

מטבעות
טיפים פיננסים
איך עושים תכנון פיננסי?

כיום תכנון פיננסי הוא הכלי הטוב והיעיל ביותר כדי לדאוג לעתיד שלכם ולעתיד ילדיכם. רוב האנשים מבצעים תכנון פיננסי אחת לכמה זמן באופן עצמאי או בעזרת איש מקצוע.

קרא עוד »
שעון ומטבעות
טיפים פיננסים
כיצד בוחרים יועץ משכנתא?

היום נדירות עסקאות הנדל"ן בהן דירה נרכשת ללא נטילת משכנתא. מחירי הדיור מאמירים וכדי לעמוד בתשלומים הגבוהים אין מנוס מלקיחת משכנתא. הציבור כבר יודע ששווה

קרא עוד »
סוכנויות מקבלות לידים
כללי
כיצד בתי סוכן מקבלים לידים?

בתי סוכן הם תופעה שצומחת בתחום הביטוח והפיננסים לאחרונה, בין היתר על מנת לאפשר לסוכנים פרטיים את הכלים לשפר את תפקודם ויכולות השירות שלהם כפי

קרא עוד »
3 יתרונות לביטוח בית משותף
ביטוחים
3 יתרונות לביטוח בית משותף

רבים מבינים היום שאין זה מספיק להסתפק בביטוח דירה בסיסי, וכי במידה ואנו מתגוררים בבניין מגורים רב קומות – מוטב יהיה שנדאג ונבטח גם את

קרא עוד »
מחשב נייד
טיפים פיננסים
מה זה ניהול לידים?

בעולם העסקי אנחנו שומעים לא פעם את המושג לידים, אבל לא תמיד ברור לנו על מה מדובר. בתור בעלי עסקים, לידים הם אחד הדברים החשובים

קרא עוד »
הכירו את עידן עופר
עסקים
הכירו את עידן עופר

משפחת עופר היא אחת המשפחות הכי עשירות, והכי מפורסמות בישראל. העובדה הזו לא פוסחת על עידן עופר. יחד עם זאת, אף על פי שהשם של

קרא עוד »