איפה כדאי להשקיע 200 אלף שקלים בשנת 2020?

כסף הוא הכוח המניע בחיים ויש לו חשיבות עצומה. ככל שיש לנו יותר כסף כך איכות החיים שלנו גדולה יותר. על רקע זה עולה השאלה איך אפשר להרוויח עוד כסף? אין ספק כי יש צורך להגדיל את ההכנסות שלנו בשביל ממון רב יותר, אך לא רבים מודעים לכך כי אחת הדרכים הטובות ביותר להרוויח עוד כסף היא לתת לכסף לעבוד בשבילך. אם תשקיעו את הכסף שלכם בחכמה וזה לא משנה אם זה מאתיים שקל או מאתיים אלף שקל אתם תרוויחו ותזכו לממון רב יותר. על רקע זה עולה השאלה איפה הכי כדאי להשקיע את הכסף. אם כן נאמר כבר עתה כי לא כדאי להשקיע את הכסף בעסק עצמאי וזאת עקב העובדה כי הקורונה חיסלה את מגזר העצמאים בישראל ואין להם יכולת להרוויח כסף במצב הכלכלי שקיים היום ולכן האופציה הזאת צריכה לרדת מעל לסדר היום.

 

מדוע לא כדאי להשקיע בבורסה?

לא רק עסק עצמאי הוא לא משתלם היום אלא גם לא כדאי להשקיע את הכסף בבורסה. כיום בישראל שורר מצב מוזר בו הריבית היא אפסית ולכן אנו רואים כי הבורסה מטפסת, אך אל תטעו הפלא הזה של ריבית אפסית לא יישאר לעד ואז כאשר הריבית תעלה הבורסה תרד. לא רק זאת אלא שסטיית התקן בבורסה היא מאוד גבוהה וזה אומר כי השקעה בה היא טעות רצינית. לכן מי שיש לו ממון צריך לחפש אחר השקעה טובה יותר וחכמה יותר אשר תניב לו תשואה גבוהה עם סיכון נמוך יותר ואת זאת אפשר לעשות רק עם נדל"ן.

 

השקעה בנדל"ן – ההשקעה הטובה ביותר

אם כן עולה השאלה מדוע נדל"ן זו השקעה כל כך טובה? אם כן אתם צריכים לזכור כי נכס לעולם לא נעלם וכי הוא נשאר תמיד. לא רק זאת אלא ששוק הנדל"ן כמעט לא חובה ירידות וזה יתרון עצום. קחו למשל פרויקט כמו הר 1202 בהוד השרון, מדובר על דירות חדשות אשר מהוות השקעה חכמה מאוד ואין ספק כי זו דרך נהדרת לתת לכסף לעבוד בשבילכם. ואתם יודעים מה גם אם יקרה הלא יאמן ושוק הנדל"ן ירד קצת אתם עדיין תרוויחו משכירות ופשוט תשבו על הגדר עד שהשוק יחזור לעלות וכך לא תפסידו כלום כמו שקורה בהפסדים בבורסה אשר מיד מורגשים.

 

מדוע כדאי להשקיע בנדל"ן ישראלי?

אם אתם משקיעים בנדל"ן כדאי לכם להשקיע רק בפרויקטים ישראלים כמו הר 1202. עליכם להבין כי אתם צריכים להיות קרובים לנכס שלכם וזאת בשביל לנהל אותו כמו שצריך ובשביל להיות קשובים לדיירים שלכם. אי אפשר להשוות השקעה בנכס ישראלי להשקעה בנכס בחו"ל וזה משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת.

נדלן

אולי יעניין אותך גם

השבחת קרקע
כללי
הכל על השבחת קרקעות

אחת מעסקאות הנדל"ן הטובות ביותר שניתן לבצע כיום היא רכישת קרקע חקלאית במחיר נמוך, אותה ניתן לאחר תקופת מה, להשביח באמצעות השגת אישור לשינוי ייעוד

קרא עוד »