כמה כסף מקבלים על בניית אתר וקידומו בגוגל עבור לקוחות

מחקרים רבים הראו כי אנשים אינם רציונליים לפני שהם מחליטים בהחלטה כספית.

ובכל זאת ועל אף המחקרים הרבים בתחום אנו בדעה כי בכול הקשור אל עולם העסקים רוב האנשים מקבלים את ההחלטות ההגיונות בענייני כסף.

כך לדוגמא כאשר אדם צריך לקבל החלטה האם לבנות אתר ולקדם אותו בגוגל הוא קודם כל יבדוק את העלויות של הבנייה והקידום.

היינו רוצים לזרוק לכם מספר כמה יעלה לכם לבנות אתר חדש אך הדבר תלוי במידה עצומה בסוג האתר שתרצו לבנות.

יש אתרים פשוטים שעלותם היא כמה אלפי שקלים ויש אתרים מסובכים אשר עלות הבנייה שלהם היא כמה עשרות אלפי שקלים ואף יותר.

דבר זה נכון גם לקידום אתרים ואין חוק אחד שאפשר להגיד שכך עולה הבנייה והקידום של האתר וללא קשר לשאלה אם חוליאן טרומפר בונה את האתר או מישהו אחר.

 

האם קידום בפייסבוק עדיף על פני קידום בגוגל?

אחת השאלות הרציניות ביותר בעולם הדיגיטל היא איך לחלק את הכסף בפלטפורמות השונות ובמיוחד בגוגל ובפייסבוק. עולה השאלה האם מירב הכסף צריך ללכת לגוגל או דווקא לפייסבוק? אם כן אין כאן תשובה אחת ויחידה וגם אם תפנו למומחה מספר אחת בארץ, חוליאן טרומפר, הוא יגיד לכם כי כל מקרה לגופו. יש פעמים בהם עדיף להשקיע בפרסום בגוגל ואילו בפעמים אחרות יהיה עדיף דווקא להשקיע יותר בפרסום בפייסבוק. לעתים יהיה בכלל כדאי לשלב בין פרסום בגוגל לפרסום בפייסבוק והדבר תלוי באופי מסע הפרסום שלכם ובמוצר או השירות שאתם מפרסמים.

 

מדוע כדאי לשלב בין קידום ממומן לקידום SEO?

אם תפנו אל חוליאן טרומפר אשר לדעת רבים נחשב למומחה מספר אחת בארץ בתחום של קידום אתרים הוא יגיד לכם כי לעתים לא די בפרסום אורגני וכי פעמים רבות יש טעם גם בפרסום ממומן לצד הפרסום האורגני. אם אתם בתחילת הדרך והאתר שלכם רק עלה לאוויר אזי אתם צריכים להבין כי כדאי לכם לקדם אותו בפרסום ממומן גם כן וזאת בכדי להשיג כמה שיותר לקוחות חדשים. לעומת זאת אם האתר שלכם וותיק כבר אזי יכול להיות שכבר אין צורך בפרסום ממומן. בכל מקרה מקדם האתרים שאליו תפנו יצטרך להחליט על השילוב הנאות בין קידום ממומן ובין קידום אורגני כאשר לכל אתר תהיה תכנית אחרת שתתאים לו.

 

מדוע כדאי לקדם את האתר עם חוליאן?

אם אתם מחפשים אחר המומחה מספר אחת בארץ בתחום של קידום אתרים ובניית אתרים אין ספק זה חוליאן טרומפר. מדובר על עילוי אשר כבר מגיל צעיר שינה את שוק הקידום בארץ ואשר השאיר חותם עצום על עולם מקדמי האתרים עם הידע המקיף שלו והמקצועיות העצומה שלו ולכן כל כך כדאי לבחור בו לקידום האתר שלכם.

חוליאן טרמפר

 

אתר פעיל

אולי יעניין אותך גם