הכירו את עידן עופר

משפחת עופר היא אחת המשפחות הכי עשירות, והכי מפורסמות בישראל. העובדה הזו לא פוסחת על עידן עופר. יחד עם זאת, אף על פי שהשם של עידן עופר מוכר להרבה מאוד ישראלים – מעטים מהם באמת מכירים את חייו ואת פועלו של עידן עופר. למשל, ידעתם שלאחר מותו של אביו – עידן עופר חלק עם אחיו, אייל, אוסף אומנות מפורסם ומסתורי, כולל יצירות מקוריות של פיקאסו ו-ואן גוך.

אז האם עידן עופר נשוי? כמה ילדים יש לעידן עופר? איך עידן עופר מרוויח כסף, ומה הוא עושה עם כל הכסף הזה? את התשובות האלה, יחד עם עוד מידע רב ומעניין הנוגע לעידן עופר תוכלו למצוא ממש בטקסט שלפניכם.

 

חיי המשפחה של עידן עופר

עידן עופר נולד בחיפה בשנת 1955, שירת בחיל הים ועשה תואר ראשון באוניברסיטת חיפה. נכון לשנת 2022, עידן עופר התחתן 4 פעמים, וכיום הוא נשוי לבתיה עופר (בתיה פרי, לשעבר). לעידן עופר יש חמישה ילדים, ובנו – גיל עופר – נכנס לאחרונה לעסקי ההשקעות המשפחתיים. עידן ובתיה עופר משתדלים להרחיק את המשפחה, כמו גם את הזוגיות שלהם, מאור הזרקורים ומהעיתונים.

עידן הוא בנו של סמי עופר, ואחיו של איש העסקים אייל עופר. משפחת עופר מוכרת הן בזכות העסקים שלה בישראל, והן בזכות התרומות הנדיבות שלהם למוסדות ציבור שונים. מוכר במיוחד הוא אצטדיון סמי עופר בחיפה, שבנייתו נתרמה על ידי המשפחה, עיריית חיפה והטוטו. כיום בתיה ועידן עופר גרים בלונדון, אך הם מחזיקים גם בית ביישוב ארסוף שבחוף השרון.

עסק השקעות משפחתי

עידן עופר – איש העסקים

עידן עופר הוא איש עסקים ישראלי מאוד מצליח, כפי שניתן ללמוד ממיקומו ברשימת 200 המיליארדרים הבינלאומית של מגזין 'פורבס'. עידן עופר מחזיק במספר חברות החזקות, חברות ספנות ואף חברות תקשורת. בנוסף לכך, עידן עופר הוא אחד מהבעלים של מועדון הכדורגל הספרדי המפורסם 'אתלטיקו מדריד'. במקביל, עידן עופר הוא גם בעל השליטה במועדון הכדורגל הפורטוגלי 'פמליקאו'.

איש העסקים

עידן עופר הפילנתרופ

עידן עופר, יחד עם אישתו בתיה, מקפידים לתרום מכספם למגוון מטרות. בתיה עופר, למשל, יסדה ארגון בשם 'ארט אוף ווישס' (Art of Wishes) במסגרתו היא משתמשת בקשריה בעולם האומנות ועולם העסקים לארגן מכירות פומביות של יצירות אומנות.

את הרווח מאותן מכירות פומביות, מעביר הארגון למוסד צדקה אשר מגשים משאלות לילדים חולים (Make a Wish UK). תרומה אחרת של עידן ובתיה עופר שהגיעה לכותרות היא תרומה של 15 מיליון דולר למבנה החדש של הספרייה הלאומית בירושלים.

 

סיכום

לסיכום, עידן עופר הוא אמנם שם שמוכר בכמעט כל בית ישראל – אך פועלו של עידן עופר מוכר הרבה פחות. עידן עופר גר בלונדון עם אישתו, בתיה, משם הוא מנהל את עסקיו הרבים והמגוונים. עידן עופר, כמובן, גם תורם רבות למוסדות בישראל ובעולם.

הכירו את עידן עופר

 

אולי יעניין אותך גם

גִלְיוֹן שָׂכָר
טיפים פיננסים
איך בוחרים שירותי חשבות שכר?

החלטתם לפנות לחשבות שכר במיקור חוץ ואתם מתחילים לחפש משרד שנותן את שירותי החשבות השכר הטובים ביותר. חשוב שתדעו על מה לשים דגש בחיפוש אחר

קרא עוד »
קופות רושמות של Jaypee Trade
כללי
איך עובדת קופה רושמת?

קופה רושמת היא בין הדברים הבסיסיים ביותר עבור כל בית עסק באשר הוא. קופה רושמת מאפשרת לנו לעקוב ולנטר את הפעילות העסקית שלנו, לשמור ולהוציא

קרא עוד »
מטבעות
טיפים פיננסים
איך עושים תכנון פיננסי?

כיום תכנון פיננסי הוא הכלי הטוב והיעיל ביותר כדי לדאוג לעתיד שלכם ולעתיד ילדיכם. רוב האנשים מבצעים תכנון פיננסי אחת לכמה זמן באופן עצמאי או בעזרת איש מקצוע.

קרא עוד »
שעון ומטבעות
טיפים פיננסים
כיצד בוחרים יועץ משכנתא?

היום נדירות עסקאות הנדל"ן בהן דירה נרכשת ללא נטילת משכנתא. מחירי הדיור מאמירים וכדי לעמוד בתשלומים הגבוהים אין מנוס מלקיחת משכנתא. הציבור כבר יודע ששווה

קרא עוד »
סוכנויות מקבלות לידים
כללי
כיצד בתי סוכן מקבלים לידים?

בתי סוכן הם תופעה שצומחת בתחום הביטוח והפיננסים לאחרונה, בין היתר על מנת לאפשר לסוכנים פרטיים את הכלים לשפר את תפקודם ויכולות השירות שלהם כפי

קרא עוד »
3 יתרונות לביטוח בית משותף
ביטוחים
3 יתרונות לביטוח בית משותף

רבים מבינים היום שאין זה מספיק להסתפק בביטוח דירה בסיסי, וכי במידה ואנו מתגוררים בבניין מגורים רב קומות – מוטב יהיה שנדאג ונבטח גם את

קרא עוד »
מחשב נייד
טיפים פיננסים
מה זה ניהול לידים?

בעולם העסקי אנחנו שומעים לא פעם את המושג לידים, אבל לא תמיד ברור לנו על מה מדובר. בתור בעלי עסקים, לידים הם אחד הדברים החשובים

קרא עוד »