ביטוח רכב – איך תמצאו את המשתלם ביותר

שוק ביטוחי הרכב בישראל שנת 2021 מוצף בהיצע רב ולכן קל ללכת לאיבוד ולא תמיד לבחור את ביטוח הרכב המתאים ביותר עבורנו.

היום אנחנו בעידן חדש בו יש מנוע חיפוש אחד שתוכלו דרכו למצוא השוואות מחיר שונות בין מספר רב של חברות ביטוח רכב, באופן נגיש ומהיר.

במאמר זה יפורט כל מה שאתם צריכים לדעת לגבי מציאת ביטוח הרכב המשתלם ביותר.

 

ביטוח רכב: האם הוא חובה?

לפי החוק בישראל בשנת 2021 נהיגה ללא ביטוח חובה בתוקף מהווה עבירה פלילית על החוק ועילה לזימון לבית משפט. ביטוח החובה בא בסופו של דבר להגן על הנהגים והנוסעים בכביש, ואף על נפגעי צד שלישי במקרה של תאונה. לכן, חשוב לרכוש ביטוח חובה ולדאוג לחידושו, אצל חברת ביטוח שמספקת שירות מקיף ומחירים הוגנים.

 

3 צעדים פשוטים במציאת ביטוח הרכב המשתלם ביותר

בכל הנוגע לביטוחי רכב קיימת היום דרך חדשנית למצוא את זה המשתלם לכם ביותר. על ידי- 3 צעדים פשוטים תוכלו למצוא את ביטוח הרכב המושלם עבורכם.

  1. בחירת חברות השוואה: קיימות חברות רבות של ביטוח רכב שהופכות את שוק ביטוחי הרכב להיות מוצף בהיצע גדול. האם באמת קיים הבדל בניהן? על ידי מנוע חיפוש חדשני תוכלו לבחור בין אלו חברות תרצו להשוות את תנאי ביטוח הרכב שלכם.
  2. השוואה בין מספר חברות: לאחר שבחרתם את חברות ההשוואה תוכלו להשוות ביניהן לפי כל מיני פרמטרים. למשל, תוכלו לערוך השוואה על בסיס מחיר, היקף הביטוח, ביטוח לנהג חדש, ולהבין כיצד המחירים משתנים בין החברות השונות והביטוחים השונים.
  3. רכישת הביטוח: כעת לאחר שבחרתם חברת ביטוח רכב רצויה תוכלו לרכוש את הביטוח במהירות ובקלות ולהיות בראש שקט לגבי ביטוח הרכב שלכם.

 

מה משפיע על הצעת המחיר לביטוח הרכב שלכם

גורמים רבים משפיעים על הצעות המחיר לביטוח הרכב שלכם. סוג הרכב ושנת הייצור שלו, הם מאפיין מרכזי המשפיע על הצעת המחיר. בנוסף, אם קיימים אמצעי בטיחות ומיגון ברכב או לא, מה ותק רישיונו של הנהג והאם יש לנהג תביעות ביטוח קודמות. ישנם מאפיינים נוספים כגון מספר הנהגים שצפויים לנהוג ברכב, האם מישהו מהם הוא נהג צעיר או חדש, ועוד. כל אלו גורמים להצעת המחיר לביטוח הרכב שלכם להשתנות בין חברה לחברה משום שכל חברה מתמחרת באופן שונה מאפיינים אלו, וחשוב לבחור בחברה שנותנת מקסימום שירות במקרה הצורך, במינימום מחיר.

 

לסיכום

היום כבר אין סיבה שתרגישו אבודים ושתאלצו להיכנס לבדכם לאתרים שונים ולחשב בכל אחד מהם את הצעת המחיר שהוא נותן לכם לגבי ביטוח רכב. יש אתר שמאגד בתוכו מנוע חיפוש חדשני ובו תוכלו למצוא את ביטוח הרכב האידיאלי עבורכם.

 

רכב מבוטח

אולי יעניין אותך גם