למה אתם חייבים לעשות ביטוח אופניים חשמליים

נמאס לכם מהפקקים וגם אתם קנים אופניים חשמליים? חושבים להתחיל לנסוע בצורה כזאת בכל בוקר לעבודה? אם כך, אנחנו מאוד ממליצים לכם לעשות גם ביטוח, כי אתם לא רוצים למצוא את עצמכם בלעדיו.

נתוני הסטטיסטיקה לא משקרים

לצערנו הרב, גם במקרה של תאונות שמתחרשות באופניים חשמליים הסטטיסטיקה לא משקרת ומצביעה על כך שבכל שנה מספר התאונות רק עולה. אומנם זה נכון שחלק מהתאונות קלות, אך יש גם תאונות חמורות מאוד שדורשות שיקום של כמה וכמה חודשים. זה לא משנה אם אתם בצד הפוגע בתאונת דרכים שכזו או שאתם בצד הנפגע, שכן בכל מקרה עדיף להימנע ממצב שבו אין לכם ביטוח. מאיפה תגייסו את כספי הפיצויים שתצטרכו לתת לאדם שנפגע בגלל נסיעתכם באופניים חשמליים? ומאיפה תגייסו את ההון לשיקום ולמימון החיים שלכם, אם חס וחלילה תעבור תאונה עם האופניים? כדי להצליח להתמודד עם ההוצאות הכלכליות אחרי תאונה, אתם חייבים שיהיה לכם ביטוח אופניים חשמליים. למען האמת, לא רק שכדאי לעשות ביטוח כזה, גם עדיף לעשות זאת כמה שיותר מהר ולא לדחות את העניין עוד ועוד.

לאיזו חברת ביטוח כדאי לפנות?

ראשית, חשוב לדעת שלא כל חברת ביטוח מציעה גם ביטוחים לאופניים חשמליים ושנית, כמובן שלכל חברת ביטוח יש דילים קצת שונים להציע ללקוחותיה. ההיגיון אומר שאם אתם כבר עושים ביטוח כזה, רצוי יהיה לעשות את הביטוח הכי מקיף שאפשר, כי למה להתפשר על משהו אחר? לכן אנחנו מציעים שתדברו עם כמה חברות ביטוח שונות, כי כאשר תוכלו לקבל כמה הצעות לפוליסות מגוונות – יהיה לכם מקור להשוואה. הרעיון הוא לא תמיד לבחור בחברת הביטוח שמציעה את הדיל הכי זול שיש, כי מה שבאמת חשוב זה לדעת שתוכלו לקבל עזרה כספית בעת הצורך. לכן יש טעם גם לקרוא דבר או שניים אודות החברה עצמה ולהבין האם זו חברת ביטוח אמינה ורצינית או לא.

חברת ביטוח שכל לקוחותיה ממליצים עליה בחום

בין אם אתם חושבים לעשות היום ביטוח אופניים חשמליים ובין אם אתם רוצים לעשות ביטוח לרכב, כמובן שתרצו לדעת שאתם פנים אל חברה מובילה. מעבר לשאלת האמינות, יש טעם לבדוק גם את הסוגיה של שירות יעיל ומענה בכל עת, כי אתם לא באמת יודעים מתי תזדקקו לשירותיה של חברת הביטוח. זו הסיבה שבגללה כדאי יהיה להשקיע עוד כמה דקות לפני שאתם בוחרים חברת ביטוח כזו או אחר ופשוט לקרוא אודות החברה מספר המלצות שונות. האם החברה נחשבת למובילה? האם אנשים אחרים שכבר עשו דרך אותה חברת ביטוח פוליסות שונות של ביטוחים לאופניים חשמליים יצאו מרוצים? אל תתעצלו, קראו כל מה שאפשר ובחרו בצורה כזאת את חברת הביטוח הנכונה לכם.

אולי יעניין אותך גם

בית סוכן
ביטוחים
הכירו את בית סוכן!

אם אתם סוכני ביטוח מתחילים או כאלו המחפשים לבסס את עצמם יותר, הגיע הזמן שצכירו את בית סוכן. מדובר בסוכנות ביטוח שהוקמה מתוך חזון להיות

קרא עוד »