איך תשיג הכוונה בשוק ההון

אם אתה שואל את עצמך – איך תשיג הכוונה בשוק ההון? נשמח לענות לך במאמר הזה.  אבל איך?  עם תערכו חיפוש זריז באינטרנט, תיחשף בפניכם עשרות של מכללות, אשר מציעות מגוון נרחב של קורסים ובחירה נבונה וכלכלית הופכת לכמעט בלתי אפשרית. ראשית כל ניגע בנקודה שלשם כך עסקינן – מהו בכלל שוק ההון? בהשקעה בשוק ההון, הןן אם תחליטו לרכוש מניות, אגרות חוב או ובין אם תחליטו לרכוש נכס פיננסי אחר, חשוב להיות כל הזמן במרכז העניינים. על מנת להבין מה מצב ההשקעה שלכם גם ללא מכירה ממשית של הנכס, תוכלו לחשב רווח ברוטו.

במאמר זה ננסה להבין את השאלה – איך תשיג הכוונה בשוק ההון? בעזרת אתר איניסיידרס תוכלו ללמוד הרבה על הנושא. במאמר הנוכחי נסקור את התחום שעוסק בשאלה – אז איך בוחרים קורס שמתאים לכם? וניתן לכם טיפים מומלצים בנושא.

אחוזים

 

כיצד תבחרו קורסים בשוק ההון?

כיצד תבחרו קורס שוק ההון, אשר יעניק לכם את כל מה שאתם צריכים?

טיפים מומלצים בנושא –

* עליכם להבין מה אתם לומדים – מצאתם מכללה מעולה? בחרתם לכם מורה מצוין<? האם התשלום אדר דורשים מכם משתלם? אך האם אתם בטוחים מה אתם רוצים ללמוד בתחום הזה? עליכם לדעת, כי תחום שוק ההון הינו תחום מגוון, מלא בשיטות. מה אתם, למעשה, רוצים? האם השקעות ערך? האם לשבת כל היום אל מול המחשב ולסחור? האם לעבוד בסווינגים? למדו קצת את התחום ואל תתפתו לצאת ללימודים בבורסה לפני  שתבינו לאיפה הנכם נכנסים.

* קורס שוק ההון באמצעות מורה מוכר – מה אתם יודעים על המורה שלכם? מי המורה הבכיר? מה המורה מלמד אתכם? האם מפורסמים מאמרים שלו בגוגל? מהן שיטות הלימוד של המרצה? מורה ללא תכנים וללא מאמרים מפורסמים ברשת, ככל הנראה לא יהיה הבן אדם המתאים ללמד אתכם.

* מחיר הגיוני – קורס כזה הינו הוצאה אך צריך לבדוק שהוא בטווח של בין 5000 ל- 7000 שקלים ולא עולה על כך. חשוב בנוסף להבין אילו דברים תוכלו לקבל בקורס – האם יש קורסים נוספים אונליין או הרשאות מיוחדות שעולות כסף מחוץ לתחום אך ניתנות לכם בחינם.

* לימוד מגוון –  אם אתם כבר החלטתם כי אתם מעוניינים ללכת ללמוד שוק ההון, רצוי מאוד שתלמדו ברצינות. ניתוח כלכלי, תעודות, אגרות חוב וכיוצא בזה. חבל על הכסף שלכם בקורס שייזרק לפח ואחרי כן שוב ללכת לקורס כי לא למדתם כמו שצריך – תנסו ללמוד את הכל בקורס הראשון.

* הנעה למכירות נוספות –  עליכם להיזהר מהקורסים לבורסה, אשר ינסו למכור לכם על הדרך בלי סוף דברים. קורסים מכירתיים מדי מגיעים לפעמים על חשבון הלימודים עצמם.

* נוחות – יש מצבים, שבהם אתם יכולים לפספס שיעור, לכן מומלץ לבדוק האם את השיעורים שאותם תפספסו ניתן להשלים יחד עם קורסים עתידיים. אם לא ניתן אז מומלץ לפנות את הלו"ז שלכם בצורה שלא תתנגש כלל עם הקורס.

אולי יעניין אותך גם

גִלְיוֹן שָׂכָר
טיפים פיננסים
איך בוחרים שירותי חשבות שכר?

החלטתם לפנות לחשבות שכר במיקור חוץ ואתם מתחילים לחפש משרד שנותן את שירותי החשבות השכר הטובים ביותר. חשוב שתדעו על מה לשים דגש בחיפוש אחר

קרא עוד »
קופות רושמות של Jaypee Trade
כללי
איך עובדת קופה רושמת?

קופה רושמת היא בין הדברים הבסיסיים ביותר עבור כל בית עסק באשר הוא. קופה רושמת מאפשרת לנו לעקוב ולנטר את הפעילות העסקית שלנו, לשמור ולהוציא

קרא עוד »
מטבעות
טיפים פיננסים
איך עושים תכנון פיננסי?

כיום תכנון פיננסי הוא הכלי הטוב והיעיל ביותר כדי לדאוג לעתיד שלכם ולעתיד ילדיכם. רוב האנשים מבצעים תכנון פיננסי אחת לכמה זמן באופן עצמאי או בעזרת איש מקצוע.

קרא עוד »
שעון ומטבעות
טיפים פיננסים
כיצד בוחרים יועץ משכנתא?

היום נדירות עסקאות הנדל"ן בהן דירה נרכשת ללא נטילת משכנתא. מחירי הדיור מאמירים וכדי לעמוד בתשלומים הגבוהים אין מנוס מלקיחת משכנתא. הציבור כבר יודע ששווה

קרא עוד »
סוכנויות מקבלות לידים
כללי
כיצד בתי סוכן מקבלים לידים?

בתי סוכן הם תופעה שצומחת בתחום הביטוח והפיננסים לאחרונה, בין היתר על מנת לאפשר לסוכנים פרטיים את הכלים לשפר את תפקודם ויכולות השירות שלהם כפי

קרא עוד »
3 יתרונות לביטוח בית משותף
ביטוחים
3 יתרונות לביטוח בית משותף

רבים מבינים היום שאין זה מספיק להסתפק בביטוח דירה בסיסי, וכי במידה ואנו מתגוררים בבניין מגורים רב קומות – מוטב יהיה שנדאג ונבטח גם את

קרא עוד »
מחשב נייד
טיפים פיננסים
מה זה ניהול לידים?

בעולם העסקי אנחנו שומעים לא פעם את המושג לידים, אבל לא תמיד ברור לנו על מה מדובר. בתור בעלי עסקים, לידים הם אחד הדברים החשובים

קרא עוד »