איך לגלות נזילות מים לפני רכישת נכס

רכישת נכס, וביתר שאת רכישת דירת מגורים, היא מאורע משמעותי וחשוב בחייו של כל אדם.

עם כל ההתרגשות וההכנות שאופפות את העסקה, חשוב לשים לב גם לפרטים הקטנים שקל לשכוח מהם – כמו מצב הצנרת בנכס.

חשוב לערוך את הבדיקות הדרושות לצנרת ולגילוי נזילות עוד בטרם שאתם רוכשים את הנכס, כך שתוכלו להיות בטוחים שלא תתקלו בהפתעות לא נעימות בעתיד הקרוב!

 

איתור נזילות לפני רכישת נכס – למי כדאי לפנות?

את איתור הנזילות ואת בדיקת מצב הצנרת בנכס שקניתם, רצוי לעשות עוד לפני הרכישה – ובטח לפני תאריך הכניסה לנכס. אמנם זוהי בדיקה שעלותה עשויה להיות גבוהה, אך היא תחסוך לכם הרבה עוגמת נפש בהמשך – רבים המקרים בהם בעלי נכסים מגלים על תקלות ונזקים בצנרת רק לאחר רכישת הנכס, שלא הובאו לידיעתם הברורה בעת הרכישה.

את בדיקת איתור הנזילה מומלץ לבצע רק באמצעות מאתר נזילות מקצועי, שלו יש את הידע והניסיון הדרושים – וכן מכשירים ייחודיים וחדשניים, שבאמצעותם ניתן לבצע את האיתור בצורה מדויקת וללא צורך בחשיפה פיזית של הצנרת.

 

אילו מכשירים עומדים לרשותו של מאתר נזילות מקצועי?

מצלמה טרמית:

שימוש במצלמה טרמית מאפשר להבחין בין הבדלי הטמפרטורות באלמנט הנבדק, כאשר מאתר הנזילות עושה בכך שימוש על מנת להבחין היכן במערכת הצינורות ישנה נזילה (מופיע ככתם אדום גדול במצלמה הטרמית).

 

גילוי נזילה באמצעות גז:

מאתר הנזילות יכול לעשות שימוש בגז ירוק, שאינו מסוכן לאדם, רעיל או דליק. בשלב הראשון מכניסים את הגז למערכת הצינורות, ובשלב השני ישנו מכשיר בעל חיישן מיוחד שמסוגל לזהות באמצעות ריח הגז היכן יש נזילה.

 

גילוי נזילה באמצעות מערכת שמע אקוסטית:

ניתן להשתמש במערכת שמע, שדרכה ניתן "לשמוע" את קצב זרימת המים בצינורות – וכך לדעת היכן בדיוק ישנה נזילה.

היתרון המשמעותי בשימוש בכל המכשירים האלו, הוא העובדה שהם אינם מצריכים שבירת קירות או הרמת רצפות לצורך איתור הנזילה. המכשירים עושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וייחודיות, שלא לכל אינסטלטור יש את הידע והמיומנות על מנת לעשות זאת. לשם כך, כאשר אתם מעוניינים לגלות נזילות מים בבית שלכם – תמיד עדיף להזמין בעל מקצוע שמתמחה באיתור נזילות, ושיש לו את המכשור המתאים והמתקדם ביותר.

 

מדוע להזמין מאתר נזילות עוד לפני כניסתם לנכס?

כאמור, את בדיקת הנזילות כדאי מאוד לבצע עוד לפני שנכנסתם לנכס – וזאת משום שכך תוכלו להקדים תרופה למכה, ולוודא שהצנרת שלכם במצב תקין וראוי לשימוש. אנו עושים במערכת הצינורות בבית שימוש יום יומי ורציף,  ולכן חשוב לוודא את תקינותה עוד בטרם המעבר לנכס.

ללא בדיקה מקדימה של הצנרת, ייתכן שבמהלך התקופה הראשונה למעבר תתקלו בבעיות שונות בצנרת, שיכלתם לפתור עוד בטרם המעבר!

 

איש שרות

אולי יעניין אותך גם

השקעות נדל"ן
נדל"ן
4 עובדות על השקעות נדל"ן!

השקעות בנדל"ן נחשבות לבחירה פופולארית ביותר עבור מי שרוצים להגדיל את ההכנסות שלהם באופן משמעותי. אם אתם רוצים להכיר בתחום מקרוב, כדאי שתקראו את השורות

קרא עוד »